III Міжнародна конференція батьків і союзників ЛГБТ-осіб Інклюзивна освіта: протидія булінгу та насильству над ЛГБТ дітьми

Батьківська Ініціатива "ТЕРГО" за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні, Громадської організації "Точка Опори", Запорізького обласного благодійного фонду "Гендер Зед", Фрідом Хауз, Україна, та RFSL, Швеція

Приєднайтеся до нас на 2-денній міжнародній конференції з питань інклюзивної освіти та протидії булінгу в школах

День перший: створення безпечного середовища, вільного від дискримінації, в українських школах.
В програмі панельні дискусії, презентації та воркшопи за участі працівниць освіти, соціальної роботи, психології, науковиць та експерток. Обговорення найкращих світових та українських практик

День другий: зустріч представниць організацій, що працюють з батьками ЛГБТ дітей, з Європи, Азії та Північної Америки. Панельні дискусії та тренінги

Наші спікерки та спікери

Конференція складається із п’яти панелей та низки тематичних воркшопів, присвячених питанням булінгу та насильства у школах в Україні та за кордоном, національному досвіду протидії булінгу, створенню безпечного шкільного середовища, підвищенню обізнаності пересічних громадян та професіоналів з психології та освіти, роботі психологів в школах, з батьками та дітьми ЛГБТ. Окрема панель та воркшопи будуть присвячені досвіду в країнах ЄС та колишніх радянських республіках. Серед учасників конференції представлені психологині, освітянки, представниці правозахисних організацій та інші.

Олена Глоба

Голова правління Громадської організації "Батьківська ініціатива "ТЕРГО"

Брітта Хольмберг

Заступниця генерального секретаря, програмна директорка World Childhood Foundation

Сюзан Дракборг

Програмна менеджерка World Childhood Foundation

Марина Шевцова

Програмна координаторка Громадської організації "Батьківська ініціатива "ТЕРГО"

Марина Діденко

Кандидат псих. наук, психолог, тренерка, ст. викладач кафедри психології та особистісного розвитку ДВНЗ "УМО" НАПН України

Ганна Медко

Співзасновниця Громадської організації "Батьківська ініціатива "ТЕРГО"

Олена Лещинська

Доктор психологічних наук, проф. каф. теоретичної та практичної психології інституту права та психології Національного університету Львівська політехніка

Лена Бергстрьом

Представниця від Федерації RFSL

Олексій Ізотов

Психолог, фахівець в області тілесно-орієнтованої & арт-терапії, груповий гештальт-психотерапевт

Ростислав Мілевський

Директор благодійного фонду «Гендер Зед», правозахисник, ЛГБТ-активіст

Вікторія Мяленко

Кандидат психологічних наук. Старший науковий співробітник лабораторії психології мас та спільнот

Антон Левдик

Програмний директор, ГО "Точка опори"

Тимур Левчук

Виконавчий директор, ГО "Точка опори"

Виктор Пилипенко

Менеджер проектів, ГО "Точка опори"

Данієль Нетцер

Експерт, Aufklärungsprojekt München e.V.

Організатори. Громадська організація "Батьківська ініціатива "ТЕРГО"

ТЕРГО, (лат. tergo — тил) некомерційна українська громадська організація, спільнота батьків, сімей, друзів ЛГБТ (лесбійок, геїв, бісексуалів і трансгендерів), заснована на людських та сімейних цінностях. Ця співдружність об'єднує тих, хто прагне до порозуміння і відстоювання громадянських прав ЛГБТ.
ТЕРГО було заснована в квітні 2013 році матерями, батьками та друзями ЛГБТ та офіційно зареєстрована 16 вересня 2013 року як громадська організація «Батьківська Ініціатива „ТЕРГО“».
Наразі основними завданнями «ТЕРГО» є:
Психологічна консультація ЛГБТ-батьків, діти яких здійснили камін-аут. Проведення тренінгів і зустрічей з просвітницькою метою серед батьків ЛГБТ.
Здорове і захищене життя ЛГБТ-людей, їх сімей та друзів через подолання дискримінації та забезпечення дотримання людських та громадянських прав цих людей в Україні.
Збільшення кількості однодумців, перетворення ініціативи у велику організацію, яка слугуватиме як батькам ЛГБТ, так і їх дітям.
Утворення філіалів в багатьох великих і маленьких містах чи районах, аби діти ЛГБТ мали змогу відчувати себе захищеними від упереджень і стереотипів.

Стежте за нами на Фейсбуці

Громадська організація "Точка Опори"

«Точка опори» була створена у 2009 році як всеукраїнська благодійна організація. Вона виникла у відповідь на ігнорування епідемії ВІЛ серед чоловіків, що мають статеві стосунки із чоловіками (ЧСЧ). Аби ефективніше відповідати на нові виклики, у 2017 році «Точка опори» отримала юридичний статус громадської організації.
Наша організація є членом Міжнародної асоціації лесбійок, геїв, бісексуалів, трансґендерів та інтерсексуалів (англ. International Lesbian, Gay, Bisexual, Trans and Intersex Association, скор. ILGA) та Міжнародної організації лесбійок, геїв, бісексуалів, трансґендерів та інтерсексуалів серед молоді та студентів (англ. The International Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender, Queer & Intersex (LGBTQI) Youth and Student Organisation).

Із 2017 року двоє наших працівників стали членами Міжнародного товариства з боротьби зі СНІДом (International AIDS Society (IAS) ) – асоціації фахівців з ВІЛ, яка нині налічує 16 000 членів із 196 країн.

Варто зазначити, що «Точка опори» стала першою ЛГБТ-організацією в Україні, що ініціювала коаліційний проект із неЛГБТ-організаціями, започаткувавши у 2013 році проект «Український індекс корпоративної рівності», спрямований на подолання дискримінації на робочому місці.
Ми активно підтримуємо щорічні Національні конференції ЛГБТ-руху та ЧСЧ-сервісу України, а також марші рівності «Київ Прайд».

Наша сторінка на Facebook

Наші донори та спонсори

Проведення конференції не було б можливим без фінансової та організаційної допомоги наших шановних партнерів

Напишіть нам, якщо хочете стати нашим партнером

Зарезервуйте своє місце на нашій конференції

Приєднайтеся до більше сотні спеціалісток, експерток та фахівчинь у галузях освіти, психології, особистого розвитку, психології, політики та права. Зробіть свій внесок у обговорення актуальних проблем створення безпечного та толерантного середовища в школах України та забезпечте вже сьогодні добробут всіх дітей, а особливо тих, що належать до вразливих груп.

Зареєструватись онлайн

Зупинимо булінг разом!

Програма конференції